Vpis novih članov - boks - kickboxing - mma - samoobramba

boks-ljubljana-vpis
Vsi, ki bi vas zanimali treningi boksa, kikboksa, MMA in samoobrambe v našem klubu, ste vabljeni na predstavitveni trening.
Vpis bo potekal v februarju!

 

ljubljana-boks-kickboks-mma-treningi-fcl-plakat-vpis-novih-clanov1

 

Kratko predstavitev kluba si lahko ogledate v spodnjem video posnetku:

 Kot vsako leto bomo tudi letos vpisovali nove člane v naše rekreativne in tekmovalne programe: boks, kickboxing, MMA in samoobramba. Nadaljevali bomo v ustaljeni smeri – kvalitetna rekreativna vadba v dobri družbi, za ambiciozne pa tudi omogočeni tekmovalni treningi pod nadzorom usposobljenih trenerjev.
Vadba v našem klubu je primerna za dekleta in fante, za ženske in moške zato vabljeni/e tudi vsi/e, ki bi se želeli/e preizkusiti na borišču! Več o našem klubu in pristopu do borilnih športov si lahko prebereš na spletni strani: http://www.fcl.si/index.php/kdo-smo , več o urnikih v sezoni 2011/2012 pa v rubriki urnik in lokacija. Če se želiš vpisati, pokliči oz. pošlji mail in si tako zagotovi udeležbo na naših treningih.


Vabljen/a!

Ne prezrite

osebni trener boks-kickboxing

utrip sampiona

boks-kickboxing-mma-ljubljana

boks-za-otroke-ljubljana

troia logo1

konex

razgibajmo-ljubljano-logo