Naša ekipa odhaja na SP v savate assaut!

Med 18. in 21. septembrom se bodo v Parizu najboljši savaterji in savaterke pomerili na svetovnem prvenstvu. V slovenski reprezentanci bodo tudi člani/ce kluba borilnih veščin Ljubljana.

 

 

Na to pomembno preizkušnjo iz našega kluba odhajata dve dekleti, Tamara Strnad in Tina Turk. Obe sta že izkušeni borki in tudi nosilki odličij z lanskega EP. Tamara bo natopila v kategoriji do 60 kg, Tina pa v kategoriji do 65 kg. Moška predstavnika FCL,Vladimir Robič in Mišel Ožegovič, sta tudi že prekaljena tekmovalca. Vladimir bo tekmoval v kategoriji do 85 kg, Mišel pa nad 85 kg.

 

Vsi naši reprezentantje so v napovedih rezultatov previdni. Ne glede na izkušenost in priprave, je precej odvisno tudi od žreba in drugih okoliščin. Lanski uspehi na EP so bili res fenomenalni, ker pa bo na SP večja konkurenca, je težko napovedati kaj določenega. Vsem štirim želimo veliko športne sreče in čim boljšo uvrstitev!

Ne prezrite

osebni trener boks-kickboxing

utrip sampiona

boks-kickboxing-mma-ljubljana

boks-za-otroke-ljubljana

troia logo1

konex

razgibajmo-ljubljano-logo