Uspešno zaključen 4.krog 1.slovenske boksarske lige

simon-dovc-boks
V soboto 29.1.2011 se je v ljubljanskem športnem centru Konex v organizaciji FCL-ja zaključil 4.krog 1.slovenske boksarske lige. Led sta prebili edini ženski borki v bantamski kategoriji, nato pa se je zvrstilo še 16 dvobojev v lahki, polvelterski, velterski, srednji, poltežki in težki kategoriji.
Članek o tekmovanju si lahko preberete tudi na delo.si





Vsi naši predstavniki, Simon Dovč, Davor Pavlovič ter Kristjan Nakič, so uspešno premagali nasprotnike ter uspeli prepričati občinstvo o svojih spretnostih. Tehnično dobro podkovan Simon je s trdoživim bojem ugnal Jako Kovačiča (BK Ljubljana) le za dve točki razlike, medtem ko se je dvoboj Davorja Pavloviča, zaradi diskvalifikacije Petra Centriha, končal že v začetku prve runde. Tudi Kristjan Nakič, edini predstavnik FCL-ja v težki kategoriji, je navdušil s svojo bojevitostjo in vsem prisotnim sporočil, da bo o njem še veliko govora.

Najlepše se zahvaljujemo vsem, ki ste sodelovali pri organizaciji dogodka (trenerji, zvesti člani in članice, ring dekleti, D.J Boky, fotograf in ostali) ter seveda publiki, ki je spodbujala tekmovalce ter ustvarila pravo navijaško vzdušje.

Več fotografij najdete v galeriji!


Rezultati posameznih borb:

Tekmovalci so bili uvrščeni glede na 3. kategorije :
- starostna kategorija : člani (18-34 let), mladinci (17-18 let), kadeti (15-16 let), ml. kadeti (13-14 let)
- kategorija teže : uporabljajo se veljavna pravila AIBE
- kakovostni razred : 3. razred (od 0 do 5 borb), 2. razred (od 5 do 15 borb), 1. razred (nad 15 borb)

Star.kategorija teže kg Ime in priimek BK Klub Rezultat Ime in priimek BK Klub
1. članice Bantam do 54 Mateja Rajterič DBV C.Academy 2 : 0 (RSCI R3) Ula Brank Pečko BK Ljubljana
2. mladinci Lahka do 60 Marcel Gojkošek BK Ring Ptuj 2 : 0 (RSCI R3) Željko Jeftenič BK Kranj
3. mladinci Velter do 69 Bojan Dražetič BK Barje 2 : 0 (RSCOS R2) Gašper Weber BK Dolomiti
4. mladinci Srednja do 75 Nino Milošič BK Ring Ptuj 2 : 0 (DSQ R3) Matej Mayr BK Dolomiti
5. mladinci Poltežka do 81 Klemen Turkuš DBŠ Fužinar 2 : 0 (RET R2) Hasan Saloski BK Kranj
6. člani Lahka do 60 Blaž Škrjanec BK Ring Ptuj 20 : 13 Denis Zver Golden Gloves LJ
7. člani Polvelter do 64 Aleš Kujavec BK Ring Ptuj 23 : 23 + Gregor Debeljak BK Ljubljana
8. člani Polvelter do 64 Redžo Ljutič Golden Gloves LJ 28 : 05 Dane Bobič BK Dolomiti
9. člani Polvelter do 64 David Maroh BK Ring Ptuj 07 : 08 Damir Lenart BK Legionar
10. člani Velter do 69 Miha Kralj BK Barje 06 : 25 Nejc Juvančič BK C. Litija
11. člani Velter do 69 Milan Kovačič Golden Gloves LJ 27 : 13 Uroš Juvančič BK C. Litija
12. člani Velter do 69 Nejc Nedeljko BK Ring Ptuj 13 : 25 Aleš Šurbek BK Celje
13. člani Velter do 69 Simon Dovč KBV LJ - FCL 19 : 17 Jaka Kovačič BK Ljubljana
14. člani Srednja do 75 Peter Centrih BK Celje (DSQ R1) 0 : 2 Davor Pavlovič KBV LJ – FCL
15. člani Poltežka do 81 Luka Škof BK Koper 2 : 0 (RSCOS R2) Elio Goliat BK Dolomiti
16. člani Težka do 91 Rok Dolenc BK Ring Ptuj (RET R2) 0 : 2 Bojan Sofrič BK Ljubljana
17. člani Težka do 91 Kristjan Nakič KBV LJ - FCL 17 : 09 Andraž Matoz BK C. Litija


RSCI : Referee Stop Contest Injury
DSQ : Disqualifikation
RSCOS : Referee Stop Contest Outscored
RET : Retirement (predaja)


LESTVICA BOKSARSKIH KLUBOV PO 4. KROGU 1. SLOVENSKE BOKSARSKE LIGE SEZONE 2010/2011

BOKSARSKI KLUB ZMAGA NEODL. PORAZ TOČKE
1. BK RING PTUJ 39 0 13 52
2. KBV LJUBLJANA - FCL 21 0 0 21
3. BK LJUBLJANA 18 0 3 21
4. GOLDEN GLOVES LJUBLJANA 12 0 3 15
5. BK SLOVENSKA BISTRICA 9 0 6 15
6. BK KOPER 12 0 1 13
7. ŽBK MARIBOR 9 0 4 13
8. BK BARJE 9 0 2 11
9. DBV COMBAT ACADEMY 9 0 1 10
10. Š.D. CESTUS LITIJA 6 0 4 10
11. BK DOLOMITI 0 0 8 8
12. KBV DOMŽALE 3 0 3 6
12. BK CELJE 3 0 3 6
14. BK KRANJ 3 0 2 5
15. BK LEGIONAR 3 0 0 3
15. DBŠ FUŽINAR 3 0 0 3

Ne prezrite

osebni trener boks-kickboxing

utrip sampiona

boks-kickboxing-mma-ljubljana

boks-za-otroke-ljubljana

troia logo1

konex

razgibajmo-ljubljano-logo