Pokal Ljubljane v boksu - nastop najboljših Ljubljanskih boksarjev

Pokal Ljubljane v boksu organiziramo v soboto 4.junija v Bazi športa, Pesarska ulica 12 v Štepanjskem naselju s pričetkom ob 13h.

Boks po dolgem času selimo spet v Ljubljani. Glede na prikazane borbe, ki smo jih v zadnjem času gledali drugje v Sloveniji lahko zagotovimo, da nivo slovenskega boksa zelo raste in da bomo v Ljubljani videli kar nekaj odličnih boksarskih borb.

Vabljeni na ta enkraten dogodek!

Vse dogajanje v zvezi s Pokalom Ljubljane lahko spremljate tudi preko facebook dogodka Pokal Ljubljane v boksu.  

Okviren urnik dogodka: 
🥊 KDAJ? Sobota, 4. junij 2022
- ob 13:00 pričetek borb
- ob 15:00 pričetek članskih borb
🥊 KJE? Baza športa, Pesarska 12, Ljubljana 


Vstopnina: 10€

SLOVENSKA BOKSARSKA LIGA 2022

Okviren razpored borb 5. krog SBL 2022 – POKAL LJUBLJANE

Kategorija
Schoolboys & Schoolgirls
13:00 Tiara Marhold (ŽBK) : Mija Petković (FCL)  C -46kg 3x1,5min
13:10 Luka Rožič (Ring Velenje) : Tai Lampreht (ŽBK) C -75kg 3x1,5min
Junior
13:20 Mark Šepic (Legionar) : Aleksej Kulovec Ulčnik (Boxeo) A -46kg 3x2min
13:30 Mark Gubanc (FCL) : Alen Abdič (Golden Gloves) B -57kg 3x2min
13:40 Mersudin Ekić (Boxeo) : David Grbić (Knockout) C -60kg 3x2min
13:50 Tijo Leventić (FCL) : Lin Nečemer (Boxeo) C0 -75kg 3x2min
14:00 Dreni Elezaj (Boxeo) : Nejc Gregorec (Double B) C -75kg 3x2min
14:10 Lana Rašić (ŽBK) : Elena Vujasinović (FCL) B -57kg 3x2min


PAVZA 10 MIN

Youth Women & Men
14:30 Naca Nikolov Veber (Fužinar) : Čila Radakovič (Boxeo) B -57kg 3x2min
14:40 Leon Grudnik (Double B) : Mai Miklavc (Fužinar) C -67kg 3x3min
Elite
15:00 Mohammad Dawood Rezai (ŽBK) : Žak Mesec (Predator) A -60kg 3x3min
15:15 Veljko Vukadinović (Fužinar) : Ticijan Žagar (Tivoli) C -71kg  3x3min
15:30 Alen Sisič (Golden Gloves) : Nik Škornik (Predator) B -71kg 3x3min
15:45 Domen Obreza (FCL) : Đemal Smajlović (Ring Velenje) C -75kg 3x3min
16:00 Elviton Krasniqi (ŽBK) : Dino Medič (Double B) A -75kg 3x3min
16:15 Kristjan Židanek (FCL) : Haris Beširević (Golden Gloves) C -75kg 3x3min
16:30 Gal Šepic (Legionar) : Dejan Leburić (Knockout) A -75kg 3x3min
16:45 Vito Medvešek (Predator) : Simon Hribar (Boxeo) C -86kg 3x3min

 

Ne prezrite

osebni trener boks-kickboxing

utrip sampiona

boks-kickboxing-mma-ljubljana

boks-za-otroke-ljubljana

troia logo1

konex

razgibajmo-ljubljano-logo