1. turnir za DP v savate assautu 2008!

Tekma je za nami!

Uspešno smo izpeljali prvo letošnjo tekmovanje za DP, pa tudi z nastopi naših članov in članic smo zelo zadovoljni.

V soboto, 12. 4., se je v veliki telovadnici OŠ Mirana Jarca zbralo lepo število tekmovalcev in tekmovalk iz vseh slovenskih klubov. Zaradi velike udeležbe so bile kategorije lepo zapolnjene. Prišlo je kar nekaj starih tekmovalcev, ki jih že dolgo poznamo kot dobre borce, opogumilo pa se je tudi večje število novincev iz različnih klubov. Na samem borišču smo videli veliko lepih borb, ki so vključevale vse tipične savaterske elemente. Ob borišču pa smo lahko videli večje število navijačev – savaterjev in savaterk, ki se tekme niso udeležili, pa tudi prijateljev in sorodnikov, ki so prišli spodbujat svoje najbližje.

Tekmo je organiziral naš klub. Tekmovalcem smo omogočil veliko število borb s katerimi so si nabrali nove izkušnje. V letošnjem letu bo po napovedih priložnosti za dokazovanje znanja in borbenosti še dovolj, saj se nam obetajo nove tekme in z njimi novi izzivi.

Čestitamo vsem, ki so se tekme udeležili in pokazali svoja znanja v savatu!

Ne prezrite

osebni trener boks-kickboxing

utrip sampiona

boks-kickboxing-mma-ljubljana

boks-za-otroke-ljubljana

troia logo1

konex

razgibajmo-ljubljano-logo