Boks

Kickboxing

MMA

Boks za otroke

Spoznavni večer vseh skupin FCL!

Ker treningi v našem klubu potekajo v različnih skupinah in ker urniki nekaterim skupinam ne omogočajo, da bi se kdaj srečale, smo se odločili organizirati spoznavni večer. Novoletni čas je kot nalašč za take dogodke!

V prijetnem lokalu, rezerviranem le za nas, smo si ogledovali zanimive posnetke tekem iz Slovenije in tujine. Na njih smo poleg zvezdnikov iz sveta savata lahko videli tudi slovenske predstavnike, med njimi tudi trenerje iz našega kluba. Marsikdo iz kluba, sploh tisti bolj rekreativno usmerjeni, najbrž niso vedeli, kako visoko posegajo naši člani na mednarodnih tekmah. Seveda pa je bil večer naravnan predvsem družabno. Ob pijači in prigrizkih smo sklepali nova poznanstva in poglabljali stara. Ker je čas ob izteku leta povezan z obdarovanji, smo se spomnili tudi na naše trenerje in jih presenetili z majicami ''Najboljši trener na svetu''. Trenerji so bili videti prijetno presenečeni in so si majice kar takoj nadeli ter malce ''pozirali'' z njimi. 

 

 

Ob prijetnem druženju so ure hitro minevale in mnogo članov in članic se je odpravilo domov, saj so morali naslednji dan v službo. Preostali, torej najbolj vztrajni, pa so zabavo nadaljevali v lastni režiji v centru mesta. In menda so se trenerji tudi tukaj izkazali kot tisti z največ ''kondicije'' in ''borbenosti''.

Preživeli smo prijeten večer in že z veseljem pričakujemo nova druženja v taki zasedbi. Spoznali smo se, tako da bo treba poiskat kakšen nov ''izgovor'' za zabavo. A se bomo že česa domislili in seveda medse povabili tudi tiste, ki so tokrat izostali. Da jim ne bo preveč hudo, ker so zamudili tako prijetno druženje.

Tekmovanja

 • Uspešno izvedli dvodnevni boksarski dogodek - Ljubljana boksa +

  V petek 26. in soboto 27.maja smo v Konex centru v Ljubljani organizirali dvodnevni dogodek Ljubljana boksa. Na dogodku se Read More
 • Ljubljana boksa +

  V petek 26.maja in soboto 27.maja organiziramo projekt Ljubljana boksa Read More
 • Državno prvenstvo v boksu 2023 - Maribor +

  Državno prvenstvo v boksu je letos potekalo v Mariboru in sicer od sobote 22.aprila do ponedeljka 24.aprila. Na prvenstvu smo Read More
 • Srbija open v kickboxingu K1 - WAKO +

  V začetku aprila je v Beogradu potekal K1 kickboxing turnir - Srbija open. Udeležila se ga je naša članica Katarina Sang. Read More
 • Evropski pokal v K1 kickboxingu - Karlovac 2023 +

  FCL borka Katarina Linrong Sang je v finalu evropskega pokala v Karlovcu premagala nasprotnico iz Brazilije v kraljevski kickboxing disciplini Read More
 • 2.mesto v končnem razporedu Slovenske boksarske lige 2022 +

  V decembru se je končala Slovenska boksarska liga 2022. Read More
 • Aljaž zmagovalec boksarskega turnirja Velikani slavije v Banja Luki +

  Od 16. do 18.decembra je v Banja Luki potekal mednarodni turnir Velikani Slavije. Med nastopajočimi je bil tudi naš tekmovalec Read More
 • Kickboxing K1 Evropsko prvenstvo v Turčiji +

  Od 11. do 20.Novembra v Turčiji poteka Evropsko prvenstvo v kickboxingu. V disciplini K1 bo reprezentančne barve zastopala naša članica Read More
 • 4 zmage na boksarski ligi v Kamniku +

  V soboto 12.11. smo se s tremi boksarji in boksarko udeležili boksarske lige v Kamniku. Read More
 • Boksarski turnir Zagreb open 2022 za dečke in kadete +

  V soboto 29.oktobra smo se udeležili mednarodnega boksarskega turnirja Zagreb open za schoolboys in youth starostno kategorjio. FCL barve je Read More
 • 1

Ne prezrite

osebni trener boks-kickboxing

utrip sampiona

boks-kickboxing-mma-ljubljana

boks-za-otroke-ljubljana

troia logo1

konex

razgibajmo-ljubljano-logo