Koledar FCL 2009

S ponosom sporočamo, da je luč sveta ugledal naš prvi stenski koledar!
boks-kikboks-savate-mma-samoobramba-koledar

Na njem je 12 fotografij naših članov, članic, tekmovalcev, tekmovalk in trenerjev. Koledar kot izdelek, ki nas spremlja vse leto, nas gleda s stene in občasno, po potrebi, tudi mi njega, se nam je zdel zelo primeren izdelek za FCL. Vemo namreč, da trenersko delo oz. resni tekmovalni pristop mnogim našim članom/icam zasede velik del prostega časa. Tako kot nas koledar spremlja vse leto, spremlja FCL svoje najbolj predane člane (in obratno). Upamo le, da bo našim članom vsebina koledarja vsaj tako všeč, kot jim je vsebina treningov.
 
Skladno z našimi vodili je koledar želel prikazati borilne veščine oz. športe v njihovi raznolikosti, pestrosti in estetiki. V klubu imamo predano radi raznolike borilne športe in vsem priznavamo vrednost; da so ti primerni za oba spola, za nas sploh ni vprašljvo.
 
 
Dokler se sveži in vroči koledarji še hladijo v tiskarni, naj za radovedneže zadostujejo objavljene fotografije.....
 
 
boks-kikboks-savate-mma-samoobramba-koledar-januarboks-kikboks-savate-mma-samoobramba-koledar-februarboks-kikboks-savate-mma-samoobramba-koledar-marec
boks-kikboks-savate-mma-samoobramba-koledar-september-aprilboks-kikboks-savate-mma-samoobramba-koledar-majboks-kikboks-savate-mma-samoobramba-koledar-junij
boks-kikboks-savate-mma-samoobramba-koledar-julijboks-kikboks-savate-mma-samoobramba-koledar-avgustboks-kikboks-savate-mma-samoobramba-koledar-september
boks-kikboks-savate-mma-samoobramba-koledar-oktoberboks-kikboks-savate-mma-samoobramba-koledar-novemberboks-kikboks-savate-mma-samoobramba-koledar-december
 
 

 

 

 
 

Ne prezrite

osebni trener boks-kickboxing

utrip sampiona

boks-kickboxing-mma-ljubljana

boks-za-otroke-ljubljana

troia logo1

konex

razgibajmo-ljubljano-logo